Bezpečnost

Vyjádření společnosti MİNİK O PAZARLAMA DIŞ TİC.A.Ş.

Naše společnost si klade za cíl nabízet inovativní a praktické výrobky a vždy dáváme přednost bezpečnosti a kvalitě. Výrobky Minikoioi jsou vyráběny v Evropě - v Turecku. Naše výrobky jsou testovány ve světově proslulých nezávislých zkušebnách (Intertek Test Hizmetleri A.S., SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Sevisleri A.Ş.) na přítomnost škodlivých látek a chemikálií a na fyzickou/mechanickou bezpečnost.

Všechny naše výrobky jsou testovány a schváleny pro normy EU. Výrobky Minikoioi neobsahují žádné škodlivé látky a materiály pro lidské zdraví; bez BPA, bez PVC, bez ftalátů, bez olova a těžkých kovů. Kromě toho provádíme specifické testy pro každou skupinu produktů, jak je uvedeno níže.

  • Minikoioi Usínáček s dudlíkem, Kousátko silikonové, Kousátko silikonové Kaktus, Kousátko krmicí a Klip mají označení CE, které znamená, že vyhovuje bezpečnostním normám EU.
  • Minikoioi Usínáček s dudlíkem je testován na hořlavost a schválen podle evropské normy pro bezpečnost hraček (EN71-2: 2011+A1: 201).
  • Minikoioi Usínáček s dudlíkem má 100% silikonový dudlík bez latexu, který lze bezpečně používat u kojenců/kojenců s alergií na latex.
  • Minikoioi Bryndák s kapsou je testován na těžké kovy, které se uvolňují jako reakce na kontakt materiálu se slinami.