U produktů, které nejsou momentálně skladem, si můžete nastavit "hlídacího psa" - ikonka HLÍDAT.

Bezpečnost

Vyjádření společnosti MİNİK O PAZARLAMA DIŞ TİC.A.Ş.

Naše společnost si klade za cíl nabízet inovativní a praktické výrobky a vždy dáváme přednost bezpečnosti a kvalitě. Výrobky Minikoioi jsou vyráběny v Evropě - v Turecku. Naše výrobky jsou testovány ve světově proslulých nezávislých zkušebnách (Intertek Test Hizmetleri A.S., SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Sevisleri A.Ş.) na přítomnost škodlivých látek a chemikálií a na fyzickou/mechanickou bezpečnost.

Všechny naše výrobky jsou testovány a schváleny pro normy EU. Výrobky Minikoioi neobsahují žádné škodlivé látky a materiály pro lidské zdraví; bez BPA, bez PVC, bez ftalátů, bez olova a těžkých kovů. Kromě toho provádíme specifické testy pro každou skupinu produktů, jak je uvedeno níže.

  • Minikoioi Usínáček s dudlíkem, Kousátko silikonové, Kousátko silikonové Kaktus, Kousátko krmicí a Klip mají označení CE, které znamená, že vyhovuje bezpečnostním normám EU.
  • Minikoioi Usínáček s dudlíkem je testován na hořlavost a schválen podle evropské normy pro bezpečnost hraček (EN71-2: 2011+A1: 201).
  • Minikoioi Usínáček s dudlíkem má 100% silikonový dudlík bez latexu, který lze bezpečně používat u kojenců/kojenců s alergií na latex.
  • Minikoioi Bryndák s kapsou je testován na těžké kovy, které se uvolňují jako reakce na kontakt materiálu se slinami.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení